Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw PABLO

Zestaw PABLO

Zestaw systemowy Pablo to nowy wymiar meblościanki wykonanej z wysokiej jakości płyty laminowanej oraz frontów w wysokim połysku, wykończonych listwą skórzaną. Konstrukcja systemu przypomina bryły, które są odznaczone linią prostą. Białe meble nieustannie od kilku lat są popularne w aranżacji wnętrz. Klienci polubili skandynawską prostotę w połączeniu z płytą w wysokim połysku, która odbija światło i wprowadza do pomieszczenia wrażenie przestrzenne. Dlatego też za ich sprawę pokoje wydają się większe i rozjaśnione. Dodatkowo biały odcień mebli doskonałe komponuje się z różnorodnymi dodatkami, zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. Zestaw Pablo uzupełnia oświetlenie led, aluminiowe, nowoczesne uchwyty oraz półki ze szkła hartowanego. Lekkości nadają bryłom meblowym nóżki z tworzywa sztucznego. Meblościanka o wymiarach 200x270cm oraz głębokości w zależności od rodzaju między 34cm a 45cm stanowi funkcjonalny komplet, idealny do salonu. Zestaw systemowy Pablo to propozycja mebli do nowoczesnych wnętrz.

PABLO - Meblościanka

PABLO - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 270 x 34-45 x 200 ..

1 505,00 zł
Netto: 1 223,58 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)