Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw FOXY

Zestaw FOXY

Zestaw Foxy to meblościanka dostępna w kolorach dębu truflowego i bieli, wykonana z płyty wiórowej laminowanej o wysokiej jakości i starannym wykończeniu. Jej elegancki, klasyczny design pozwala na wykorzystanie zestawu Foxy do umeblowania salonu lub częściej dziennej domów i mieszkań, w dyskretnym stylu. Zestaw systemowy Foxy to półka pod telewizor z szufladą na schowanie przedmiotów narażonych na nadmierne kurzenie się oraz miejscem na kolekcję książek lub płyt, a także dwie dodatkowe szafki boczne z witrynami pozwalającymi na efektowne wyeksponowanie szczególnie efektownych elementów wystroju wnętrza. Dodatkowo przy zakupie zestawu Foxy oferujemy oświetlenie LED-owe przyjazne dla oczu domowników i tworzące intymny, przytulny klimat w całym pomieszczeniu. Meble z zestawu Foxy oferujemy w częściach, gotowe do samodzielnego montażu. W niektórych regionach kraju zapewniamy także montaż przez pracowników naszego sklepu lub współpracujących z nami montażystów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

FOXY - Meblościanka

FOXY - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 246 x 30-39 x 180 c..

520,00 zł
Netto: 422,76 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)