SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw FOLK

Zestaw FOLK

Zestaw Folk  zestaw systemowy Folk to propozycja meblościanki wykonanej z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej. Dzięki temu zestaw Folk może przez długi czas cieszyć swoich użytkowników nowoczesnym designem i starannym wykonaniem, pozwalającym na eleganckie umeblowanie części jadalnej lub salonu naszego mieszkania. Zestaw Folk dostępny jest w kolorach sonoma / biel, dzięki czemu idealnie będzie pasował do wnętrz o klasycznym minimalistycznym lub skandynawskim stylu. Pozwoli na utrzymanie porządku, w zestawie oprócz półki pod telewizor znajdziemy bowiem jeszcze dwie szafki boczne pozwalające na schowanie płyt DVD pilotów do sprzętu RTV lub innych przedmiotów potrzebnych nam pod ręką. Dostępna do zestawu Folk opcja oświetlenia LED-owego może  stworzyć przyjemny, dyskretny i bardziej przyjazny dla zmęczonych oczu klimat w całym pomieszczeniu. Meble zestawu systemowego Folk dostarczane są do klienta w paczkach do prostego, samodzielnego montażu, możliwa jest też uzgodniona wcześniej opcja montażu mebli przez pracowników naszego sklepu.

FOLK - Meblościanka 1

FOLK - Meblościanka 1 Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 246 x 30-39 x 180..

586,00 zł
Netto: 476,42 zł

FOLK - Meblościanka 2

FOLK - Meblościanka 2 Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 246 x 30-39 x 180..

586,00 zł
Netto: 476,42 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)