Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw DINO P

Zestaw DINO P

Meble systemowe Dino to subtelne połączenie naturalnego piękna oraz bardzo dobrego wykonania, które sprawi, że wybierając te meble, będą mieć Państwo pewność wyboru trwałych i solidnie wykonanych elementów. Kolekcja została wykonana z płyty wiórowej laminowanej bardzo dobrej jakości. Zestaw Dino P przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom nieśmiertelnej klasyki, jednak ciekawe i oryginalne elementy zastosowane w prezentowanych meblach z pewnością pozytywnie zaskoczą również entuzjastów nowoczesnych rozwiązań. Ciekawy, bardzo uniwersalny kolor sonoma / sonoma czekoladowa w idealny sposób będzie łączył się z wszelkimi kolorami, strukturami oraz dodatkami. Zestaw systemowy Dino P to meble, które najlepiej sprawdzą się w pokojach dziennych, jednak mogą również zostać wykorzystane w wielu innych pomieszczeniach. Wielkimi zaletami tej kolekcji są: łatwość czyszczenia mebli, odporność na wszelkie uszkodzenia, a także wygodny sposób użytkowania, który pozwoli Państwu cieszyć się meblami przez wiele lat.

DINO P - zestaw I

DINO P - Zestaw I Wymiar w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 290 x 34-45 x 197 cm ..

985,00 zł
Netto: 800,81 zł

DINO P - zestaw II

DINO P - Zestaw II Wymiar w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 290 x 34-54 x 197 cm ..

1 010,00 zł
Netto: 821,14 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)