Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw BLANCA P

Zestaw BLANCA P

Zestaw Blanca P to interesująca propozycja skierowana to miłośników nowocześnie, a nawet modernistycznie urządzonych wnętrz. Korpus tych interesujących mebli został wykonany z bardzo dobrej gatunkowo laminowanej płyty wiórowej, która cechuje się trwałością, wytrzymałością, a także wielką odpornością. We frontach zastosowane zostały płyty, a także listwy MDF zdobione niezwykle uroczymi kryształami Swarovskiego, które sprawią, że Państwa wnętrze będzie wyjątkowe i oczaruje wszystkich gości. Do otwierania drzwi szafek służy funkcjonalny system PUSH-TO-OPEN, który sprawi, że codzienne korzystanie z mebli tej kolekcji będzie niezwykle łatwe i wygodne. Te nowoczesne i wyjątkowo eleganckie meble, zaprojektowane w modnym, białym kolorze, będą doskonale pasować do salonu, pokoju młodzieżowego, a także wielu innych pomieszczeń. Aby sprawić, że zestaw systemowy Blanca P będzie jeszcze ciekawszy, mogą Państwo dokupić dostępne opcjonalnie oświetlenie ledowe, które na pewno ożywi tę cudowną kolekcję.

BLANCA P - Meblościanka

BLANCA - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 220 x 32-42 x 140..

910,00 zł
Netto: 739,84 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)