Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw BEN II

Zestaw BEN II

Jeżeli poszukują Państwo oryginalnych i nowoczesnych mebli w jasnych barwach, które ożywią urządzane przez Was wnętrze, zestaw systemowy BEN II na pewno spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości laminowanej płyty wiórowej, która zapewni zakupionym przez Państwa meblom trwałość oraz wytrzymałość. Kolekcja jest odporna na uszkodzenia, dlatego idealnie sprawdzi się również w domach bądź mieszkaniach, w których mieszkają dzieci oraz zwierzęta. Zestaw BEN II to wyjątkowo użyteczne szafki i witryny, które doskonale będą prezentować się w każdym pomieszczeniu. Funkcjonalne i dobre jakościowo meble charakteryzują się długą żywotnością, dlatego na pewno będą Państwu dobrze służyć przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z tą uroczą kolekcją, która została zaprojektowana w kolorze biały / baltimore.  Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dokupienia opcjonalnie nowoczesnego i bardzo oryginalnego oświetlenia ledowego, które ożywi meble, nadając im ciekawego charakteru.

BEN II - Meblościanka

BEN II - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 220 x 34-42 x 185..

710,00 zł
Netto: 577,24 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)