Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw BARI II

Zestaw BARI II

Zestaw systemowy Bari II to wysokiej jakości meble wykonane z laminowanej płyty wiórowej. Uniwersalne kolory - czarny oraz biały - w których zostały zaprojektowane te meble, świetnie będą łączyć się z wszystkimi innymi kolorami wykorzystanymi w aranżowanych przez Państwa wnętrzach. Te nowoczesne meble oprócz widocznych walorów wizualnych są również bardzo funkcjonalne. Nie sprawiają problemu podczas codziennego użytkowania, nie widać na nich brudu, a ponadto łatwo i szybko się czyszczą. Zestaw Bari II z pewnością harmonijnie wpasuje się w design każdego pokoju - dziennego, młodzieżowego oraz wielu innych pomieszczeń. Korpus prezentowanych przez nas mebli został oklejony obrzeżem ABS. Jeżeli pragną Państwo jeszcze bardziej uatrakcyjnić meble dostępne w tej kolekcji, proponujemy skorzystać z dostępnego w opcji oświetlenia typu LED, które na pewno ożywi każde wnętrze, dodając mu ciekawego wyrazu. Meble są bardzo dobre jakościowo, gustowne i użyteczne, dlatego na pewno będą Państwu dobrze służyć.

BARI II - Meblościanka

BARI II - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 260 x 35-42 x 20..

745,00 zł
Netto: 605,69 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)