SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw WENECJA

Zestaw WENECJA

Meble systemowe Wenecja to wykonane z wysokiej jakości laminowanej płyty elementy, które cechują się nowoczesnym wyglądem, funkcjonalnością i świetnym wykonaniem. Zestaw Wenecja doskonale nada się do salonu oraz pokoju dziennego, jednak poszczególne elementy idealnie sprawdzą się również w innych pomieszczeniach. Można je wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i na przestrzeniach firmowych czy hotelowych. Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorów mogą Państwo wybrać zarówno ciemniejsze, jak i jaśniejsze warianty, które w jak najlepszy sposób będą pasować do konkretnego pomieszczenia. Opcjonalnie do prezentowanych przez nas mebli dostępne jest ciekawe i nowoczesne oświetlenie LED, które dodaje całości wyjątkowego uroku. Zestaw systemowy Wenecja to dobra propozycja dla miłośników oryginalnych, niebanalnych rozwiązań, którym znudziły się już sztampowe kolekcje. Jeżeli pragną Państwo świeżych, nietuzinkowych rozwiązań, ten zestaw z pewnością idealnie zaspokoi Wasze potrzeby, a także oczekiwania.

Wszystkie meble systemu WENECJA

WENECJA - Zestaw 1

WENECJA - Zestaw 1 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 2D4SZ (2)      ..

1 317,00 zł
Netto: 1 070,73 zł

WENECJA - Zestaw 3

WENECJA - Zestaw 3 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Szafa 80 2D (1)      &..

1 241,00 zł
Netto: 1 008,94 zł

WENECJA - Zestaw 5

WENECJA - Zestaw 5 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 2D4SZ (2)      ..

477,00 zł
Netto: 387,80 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)