Zestaw TANGO

Zestaw TANGO

System modułowy Tango sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w pokoju dziennym. Jego cechą charakterystyczną jest dodatek czarnego połysku, który nadaje meblom elegancji. Każdy element ma prostokątne metalowe nóżki oraz podłużne uchwyty na drzwiczkach i szufladach.

System oferuje aż sześć różnych rodzajów komód, z których najprostszą jest model 1DT8 składający się kilku szafek zamykanych jednymi drzwiczkami. Podobna jest komoda 2DT7, która ma dwoje drzwiczek oraz komoda 4DT2 mająca cztery drzwiczki. Bardziej efektowna jest komoda 5SZT5, która ma pięć szuflad, z czego dwie mają czarny połysk oraz węższa komoda 5SZT6 o takim samym układzie.

Duża i szeroka komoda T4 ma dwie zamykane szafki, trzy szuflady na środku oraz jedną otwartą półkę nad szufladami. Komoda KARO T9 ma dwie półki otwarte i dwie zamykane drzwiczkami, a  dodatkowo w systemie jest szafka wisząca z dwoma drzwiczkami z czarnym połyskiem i dwoma z płyty oraz szafka wisząca z jednymi drzwiami z czarnym połyskiem i taka sama szafka bez połysku.

System uzupełniają dwie komody RTV – jedna węższa z jedną szufladą i półką oraz druga szersza z dwoma szufladami i dwoma półkami. Ponadto do kompletu można dokupić dwudrzwiową szafę i krótszą lub dłuższą półkę wiszącą.  

Wszystkie meble systemu TANGO

Brak produktów w kategorii.