SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw OPTIMO

Zestaw OPTIMO

Zestaw systemowy Optimo to nowość pośród mebli systemowych, które przeznaczone są do wszelkich pomieszczeń mieszkalnych, a także hotelowych oraz biurowych. Składają się one z ciekawie i funkcjonalnie zaprojektowanych szaf, które zostały wykonane z najwyższą starannością, aby móc zaspokoić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Zestaw Optimo łączy w sobie uniwersalny, pasujący do wszystkich aranżacji i do każdej kolorystyki wygląd, bardzo dobrą jakość, a także użyteczność. Wszystkie elementy, które znajdują się w naszej ofercie, powstały z wysokogatunkowych tworzyw, cechujących się odpornością na uszkodzenia, wytrzymałością oraz trwałością. Dzięki temu meble są bardzo żywotne i na pewno będą Państwu doskonale służyć przez wiele lat. Mogą Państwo nabyć pojedyncze elementy tej niezwykłej kolekcji bądź skomponować własny ciąg szaf złożony z większej liczby proponowanych przez nas mebli. Szafy są bardzo przestronne i pojemne, dlatego bez wątpienia spełnią nawet największe wymagania.

Wszystkie meble systemu OPTIMO

OPTIMO - Zestaw 1

OPTIMO- Zestaw 1 W zestawie znajduje się:  Szafa  (1)        &n..

2 725,00 zł
Netto: 2 215,45 zł

OPTIMO - Zestaw 2

OPTIMO- Zestaw 2 W zestawie znajduje się:  Szafa  (3)        &n..

2 223,00 zł
Netto: 1 807,32 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)