Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw NEXT

Zestaw NEXT

Meble systemowe Next to propozycja funkcjonalnych mebli skierowana do młodego pokolenia. Wyszukana kolorystyka oraz unikalne formy. Zestaw Next w zależności od modelu idealnie będzie pasował zarówno do salonu, sypialni, jak i pokoju nastolatka. Bardzo rozbudowana oferta brył meblowych pozwala indywidualnie dopasować wyposażenie do wnętrza. Solidne meble wykonane są laminowanej płyty wiórowej o grubości 16mm, dodatkowo mają wszystkie obrzeża wykończone ABS. Dostępne są dwa kolory mebli, jest to bielona sosna w połączeniu z fioletem lub grafitem.  Zestaw systemowy Next obejmuje gotowe, specjalnie skomponowane zestawy lub pojedyncze bryły meblowe, takie jak różnego rodzaju komody, półki wiszące, regały wąskie, pojemne szafy dwudrzwiowe, jednodrzwiowe oraz narożne, łóżka pojedyncze i podwójne, stoliki nocne oraz biurka i szafki rtv. Wszystkie meble mają ciekawe niestandardowe formy, są bardzo praktyczne pod względem pojemności oraz posiadania wielu schowków czy szuflad, które występują także w konstrukcji łóżka.

Wszystkie meble  systemu NEXT

NEXT - Zestaw 1

NEXT - Zestaw 1 W zestawie znajduje się: Komoda 1D5SZ (NX 10)       Wymiary (szer. x..

2 278,00 zł
Netto: 1 852,03 zł

NEXT - Zestaw 2

NEXT - Zestaw 2 W zestawie znajduje się: Stolik nocny (NX 17)         ..

3 419,00 zł
Netto: 2 779,67 zł

NEXT - Zestaw 3

NEXT - Zestaw 3 W zestawie znajduje się: Stolik nocny (NX 17)         ..

3 432,00 zł
Netto: 2 790,24 zł

NEXT - Zestaw 4

NEXT - Zestaw 4 W zestawie znajduje się: Biurko (NX 13)         &nb..

1 899,00 zł
Netto: 1 543,90 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)