SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw NEMEZIS

Zestaw NEMEZIS

Meble systemowe Nemezis to wyjątkowy mebli trafiający w gusta i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nemezis wykonane są z płyty laminowanej w oryginalnym kolorze jasnego Dębu Sonoma. Solidne moduły o prostych kształtach swój wygląd zawdzięczają połączeniu płyty i profili z MDF oraz hartowanego szkła osadzonego w czarnych delikatnych metalowych ramkach.  W ofercie znajdują się trzy gotowe zestawy mebli. Sprawią one, iż każde pomieszczenie będzie wyglądać zarówno modnie, jak i przyjemnie.

 

W skład zestawu 1 wchodzą następujące elementy: komoda wysoka, panel z półką, duża komoda RTV, regał 2D; komoda 3D i stolik kawowy. Zestaw 2 zawiera natomiast: barek; witrynę 1D, komodę i szafę 1D. Ostatni zestaw 3 proponuje: przeszkloną komodę 2D, szafę 2D, komodę 1D4SZ, małą komodę na TV wraz z panelem. Szyku dodaje oświetlenie LED dostępne w cenie systemu. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest jej różnorodność i wielofunkcyjność.  Bogaty wybór sprawia, że każdy Klient może stworzyć swój własny zestaw dostosowany do jego osobistych upodobań. Nemezis to elegancja z zachowaniem swoistego stylu oraz indywidualności.

Wszystkie meble systemu NEMEZIS.

NEMEZIS - Zestaw 1

NEMEZIS - Zestaw 1 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda wysoka 2D2SZ (44)    ..

3 624,00 zł
Netto: 2 946,34 zł

NEMEZIS - Zestaw 2

NEMEZIS - Zestaw 2 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Barek (46)      &..

3 226,00 zł
Netto: 2 622,76 zł

NEMEZIS - Zestaw 3

NEMEZIS - Zestaw 3 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 2D4SZ szkło (25)       &n..

3 095,00 zł
Netto: 2 516,26 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)