SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw LIVING

Zestaw LIVING

System Living to meble stworzone z myślą o osobach pragnących stworzyć jasną przestrzeń. Białe blaty dolnych szafek doskonale komponują się z frontami mebli wykonanymi na wysoki połysk. Z elementów wchodzących w zestaw można z łatwością skomponować oryginalną, lekką aranżację, powiększając optycznie małe wnętrza. To elegancja i praktyczność w najlepszym wydaniu – dla wszystkich, którzy nie lubią przesadnie eksperymentować z kolorami.

W skład zestawu wchodzą: klasyczna półka wisząca, regał wiszący składający się z trzech przegródek. Szafka dolna posiada dwie pojemne szuflady, nad którymi znajdują się głębokie półki. W zestaw wkomponować można także praktyczną i funkcjonalną szafkę dolną z szerokimi drzwiami L1, która pomieści nie tylko drobiazgi, ale i rzeczy o nieco większych gabarytach. Do kompletu warto dodać prostą, ale doskonale przełamującą białe kolory ławę L4, pod którą z łatwością wsunąć możemy szeroką pufę, przydatną podczas wizyty gości. Ława jednocześnie będzie mogła pełnić funkcję niewielkiego koktajlowego stolika.

Wszystkie meble systemu LIVING

LIVING - Zestaw 1

LIVING - Zestaw 1 W skład zestawu wchodzą:   Półka wiszaca L6 szt 2: Wymiary: (wys x szer x gł): 3,6..

1 305,00 zł
Netto: 1 060,98 zł

LIVING - Zestaw 2

LIVING - Zestaw 2 W skład zestawu wchodzą:   Półka wiszaca L6 szt 2: Wymiary: (wys x szer x gł): 3,6..

1 626,00 zł
Netto: 1 321,95 zł

LIVING - Zestaw 3

LIVING - Zestaw 3 W skład zestawu wchodzą:   Półka wiszaca L6 szt 3: Wymiary: (wys x szer x gł): 3,6..

1 239,00 zł
Netto: 1 007,32 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)