Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw LIDO

Zestaw LIDO

Zestaw Lido to świetna propozycja do pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Żywe kolory oraz ciekawe kształty na pewno przypadną do gustu wszystkim młodszym klientom. Wybierając odpowiednie meble do dziecięcego pokoju, powinniśmy pamiętać, że oprócz wysokiej estetyki powinny się one także cechować funkcjonalnością i łączyć w sobie wiele elementów. W pokoju dziecięcym maluchy spędzają bardzo dużo czasu. To właśnie w nim śpią, bawią się i uczą, dlatego idealne meble dla dziecka powinny zawierać zarówno wygodne łóżka, pojemne szafki i regały, jak i praktyczne biurka. Zestaw systemowy Lido dostępny jest w wielu zróżnicowanych pod względem kolorystyki wersjach, które na pewno przypadną do gustu wszystkim młodszym użytkownikom. Decydując się na zakup tej kolekcji, mają Państwo możliwość zakupu jednego z kilku zestawów przygotowanych przez nas bądź skomponowania własnego z pojedynczych elementów, które również są dostępne w naszej ofercie. Mebelki są bardzo trwałe i wykonane z dobrej jakościowo laminowanej płyty.

Wszystkie meble systemu LIDO.

LIDO - Zestaw 1

LIDO - Zestaw 1 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 80 LK2D2SZ     Wymiar..

1 185,00 zł
Netto: 963,41 zł

LIDO - Zestaw 2

LIDO - Zestaw 2 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Witryna 50 LWIT1D     &..

1 600,00 zł
Netto: 1 300,81 zł

LIDO - Zestaw 3

LIDO - Zestaw 3 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 120 LK3D     &nb..

2 030,00 zł
Netto: 1 650,41 zł

LIDO - Zestaw 4

LIDO - Zestaw 4 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Biurko 110 LBIURKO     ..

1 775,00 zł
Netto: 1 443,09 zł

LIDO - Zestaw 5

LIDO - Zestaw 5 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Biurko 110 LBIURKO  Wymiary (wys x szer x g..

1 390,00 zł
Netto: 1 130,08 zł

LIDO - Zestaw 6

LIDO - Zestaw 6 W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda 120 LK3D  Wymiary (wys x szer x gł):..

1 455,00 zł
Netto: 1 182,93 zł
Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)