SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw ERIKA

Zestaw ERIKA

Zestaw systemowy Erika to propozycja zestawu w formie meblościanki lub pojedynczych brył odpowiednich do salonu oraz pokoju dziennego. Meblościanka o szerokości 290cm i wysokości aż 198cm złożona jest z pojedynczych brył meblowych, niezwykle pojemnych i funkcjonalnych. Idealna do małego mieszkania, w którym ważny jest każdy centymetr przestrzeni. Meble wyprodukowane z płyty wiórowej laminowane posiadają metalowe uchwyty oraz nóżki. Całej konstrukcji lekkości dodają wstawki szklanej witryny oraz otwarte półki. Dodatkowo w witrynach zamontowane jest oświetlenie led, nadające oryginalności zestawowi i stanowiące delikatne źródło światła w pomieszczeniu. Meble dostępne są w trójkolorowym wybarwieniu z przewagą dwóch dominujących kolorów oraz dodatkiem dekoracyjnym trzeciego. Połączenie dostępnych kolorów takich jak: sosna, sangha, jesion i czekolada, sangha, jesion oraz sonoma, saleve, cappuccino powoduje, iż meble wyglądają bardzo stylowo i dostojnie. Zestaw Erika to klasyka w nowoczesnym wzornictwie idealna do każdego wnętrza.

Wszystkie elementy systemu ERIKA

ERIKA - Zestaw podstawowy

ERIKA - Zestaw podstawowy W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Szafa 90 2D (ER1)   &nb..

1 125,00 zł
Netto: 914,63 zł

ERIKA - Zestaw podstawowy DOSTĘPNY OD ZARAZ

ERIKA - Zestaw podstawowy DOSTĘPNY OD ZARAZ W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Szafa 90 2D (ER1)&nb..

1 175,00 zł
Netto: 955,28 zł

ERIKA - Zestaw z drzwiami i półką

ERIKA - Zestaw z drzwiami i półką W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Szafa 90 2D (ER1) ..

1 220,00 zł
Netto: 991,87 zł

ERIKA - Nadstawka 110 z drzwiami i półką (ER5)

ERIKA - Nadstawka 110 (ER5) Wymiary (wys x szer x gł): 155 x 110 x 32 cm Dostępny w kolorach: czekolada / sang..

328,00 zł
Netto: 266,67 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)