Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw BLOG

Zestaw BLOG

Zestaw systemowy Blog to nowość wśród nowocześnie zaprojektowanych i funkcjonalnych mebli przeznaczonych dla młodszej części odbiorców. Kolekcja ta z pewnością trafi w gusta zarówno dzieci, jak i nastolatków, dlatego doskonale nada się do pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Świeże i wyjątkowo pomysłowe konstrukcje łączą w sobie walory wizualne, bardzo solidne wykonanie oraz wielką użyteczność, dlatego z pewnością przypadną do gustu młodemu pokoleniu. Wielką zaletą tych mebli jest łatwość ich czyszczenia, co również jest niezwykle ważne podczas codziennego użytkowania. Zestaw Blog oferuje Państwu cztery kompozycje, które możecie zakupić, jednak istnieje również opcja nabycia poszczególnych elementów tego zestawu, do których należą: biurko, dwie komody, trzy półki, pięć regałów, dwa stoliki RTV, trzy szafy (w tym jedna narożna), dwie szafki wiszące, dwa łóżka, a także dwie ciekawe propozycje, jakimi są funkcjonalne i pomysłowo zaprojektowane łóżka połączone z biurkami, które na pewno zachwycą każdego młodego klienta.

BLOG - Zestaw 1 (A)

BLOG - Zestaw 1 (A) W skład zestawu wchodzą następujące elementy: BLOG - Regał (BL4)     ..

2 835,00 zł
Netto: 2 304,88 zł

BLOG - Zestaw 2 (B)

BLOG - Zestaw 2 (B) W skład zestawu wchodzą następujące elementy: BLOG - Regał (BL7)     ..

3 928,00 zł
Netto: 3 193,50 zł

BLOG - Zestaw 3 (C)

BLOG - Zestaw 3 (c) W skład zestawu wchodzą następujące elementy: BLOG - Regał (BL8)         &..

3 200,00 zł
Netto: 2 601,63 zł

BLOG - Zestaw 4 (D)

BLOG - Zestaw 4 (D) W skład zestawu wchodzą następujące elementy: BLOG - Szafa (BL3)     ..

3 210,00 zł
Netto: 2 609,76 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)