SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw APETITO

Zestaw APETITO

Białe fronty, antracytowe lub utrzymane w kolorze jasnego dębu korpusy i oryginalne uchwyty to cechy charakterystyczne dla  mebli z zestawu Apetito - nowoczesnej serii meblościanek lub pojedynczych mebli, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie świeżych, energicznych wnętrz zamieszkiwanych przez młode osoby. Zestaw Apetito oferowany jest w formie całościowego wyposażenia pokoju w trzech wersjach lub w formie pojedynczych mebli, szczególnie oryginalnych ze względu na zaokrąglenia frontów oraz dwukolorowe, ozdobne uchwyty. Zestaw systemowy Apetito wykonany jest ze szczególną starannością w każdym szczególe, z zastosowaniem prowadnic z kulkowymi łożyskami, co gwarantuje trwałość i bezproblemowość użytkowania go przez długie lata. Wśród pojedynczych mebli z serii Apetito oferowane są komody, szafy, biurka, półki pod sprzęt RTV, regały, szafy narożne i łóżka pojedyncze pozwalające na wyposażenie innych pomieszczeń domowych. Atrakcyjna cena, trwałość i oryginalne wykonanie - to główne atuty tej serii meblowej.

APETITO - Zestaw 1

APETITO - Zestaw 1 W skład zestawu wchodzą (od lewej): Komoda 128 (7) - wymiary (wys x szer x gł): 84 x 128 x 40 Bi..

3 466,00 zł
Netto: 2 817,89 zł

APETITO - Zestaw 2

APETITO - Zestaw 2 W skład zestawu wchodzą (od lewej): Komoda wysoka 85 (6) - wymiary (wys x szer x gł): 136 x 85 x ..

2 639,00 zł
Netto: 2 145,53 zł

APETITO - Zestaw 3

APETITO - Zestaw 3 W skład zestawu wchodzą (od lewej): Szafa 85 (1) - wymiary (wys x szer x gł): 192 x 85 x 50 P&oa..

2 772,00 zł
Netto: 2 253,66 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)