SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw AMBER - 3 kolory

Zestaw AMBER - 3 kolory

Zestaw systemowy Amber to bardzo oryginalna i nowoczesna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania. Meble dostępne w trzech zróżnicowanych wariantach kolorystycznych doskonale nadadzą się do salonów, pokojów dziennych, a także pokojów młodzieżowych. Kolekcja, która została przygotowana specjalnie z myślą o spełnieniu wszystkich potrzeb naszych klientów, charakteryzuje się nie tylko interesującym designem, ale przede wszystkim bardzo dobrym wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów. Zestaw Amber to pojemne i funkcjonalne meble, które dostępne są w wielu odsłonach. Kolory, które przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji to: biały/biały połysk, czarny/czarny połysk oraz bardzo ciekawy i nietypowy beton. Istnieje możliwość zakupienia przez Państwa meblościanki lub całego zestawu poszerzonego dodatkowo o funkcjonalną komodę oraz bardzo elegancki stolik. Meble są bardzo odporne na uszkodzenia oraz brud, ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego z pewnością doskonale sprawdzą się w każdym domu.

AMBER - Zestaw biały

AMBER - Zestaw biały / biały połysk W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda (26)   &..

1 814,00 zł
Netto: 1 474,80 zł

AMBER - Zestaw czarny

AMBER - Zestaw czarny / czarny połysk W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Komoda (26)   ..

1 814,00 zł
Netto: 1 474,80 zł

AMBER - Meblościanka biała

AMBER - Meblościanka biała Wymiary (szer x wys x gł): 260 x 140 x 41 cm Szafka stojąca: szerokość: 60cm, wy..

1 099,00 zł
Netto: 893,50 zł

AMBER - Meblościanka czarna

AMBER - Meblościanka czarny / czarny połysk Wymiary (szer x wys x gł): 260 x 140 x 41 cm Szafka stojąca: sz..

1 099,00 zł
Netto: 893,50 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)