SYSTEMY WYPOCZYNKOWE

SYSTEMY WYPOCZYNKOWE

meble, które na pewno przypadną do gustu każdemu. Meble wypoczynkowe tapicerowane wykonujemy na indywidualne zamówienia naszych klientów. Do każdej realizacji przywiązujemy szczególną uwagę, aby zapewnić Państwu sofy i kanapy, które zapewnią Wam wyjątkowy komfort oraz pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Elementy, które tworzone są z Eco Skóry na siedzeniach, a także oparciach, wykonywane są na odpowiedzialność osób zamawiających, gdyż na te elementy nie uwzględniamy reklamacji. Z materiału tego mogą być wykonywane wstawki na poduszkach, pufy, boczki, a także skrzynie. Zapewniamy naszym klientom szybkie i solidne realizacje wszystkich zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość mebli wykonywanych z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, które korzystnie wpływają na trwałość i wytrzymałość tworzonych przez nas mebli wypoczynkowych.

Ze względu na duży wybór materiałów w galerii tapicerka jest robiona wyłącznie na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi

 

 

Meble tapicerowane typu np. narożniki, sofy, wersalki, są meblami służącymi do wypoczynku. Nie są to meble sypialniane, a co się z tym wiąże, nie słuzą do codziennego spania na nich. (Funkcja spania jest to dodatkowa opcja, z której powinno sie korzystac okazjonalnie.)

Szukaj w podkategoriach

LUIZA - Zestaw - Kanapa + 2 fotele

LUIZA - Zestaw – Kanapa + 2 fotele Do niektórych materiałów z naszej g..

2 352,00 zł
Netto: 1 912,20 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij