Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

SYSTEMY WYPOCZYNKOWE

SYSTEMY WYPOCZYNKOWE

meble, które na pewno przypadną do gustu każdemu. Meble wypoczynkowe tapicerowane wykonujemy na indywidualne zamówienia naszych klientów. Do każdej realizacji przywiązujemy szczególną uwagę, aby zapewnić Państwu sofy i kanapy, które zapewnią Wam wyjątkowy komfort oraz pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Elementy, które tworzone są z Eco Skóry na siedzeniach, a także oparciach, wykonywane są na odpowiedzialność osób zamawiających, gdyż na te elementy nie uwzględniamy reklamacji. Z materiału tego mogą być wykonywane wstawki na poduszkach, pufy, boczki, a także skrzynie. Zapewniamy naszym klientom szybkie i solidne realizacje wszystkich zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość mebli wykonywanych z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, które korzystnie wpływają na trwałość i wytrzymałość tworzonych przez nas mebli wypoczynkowych.

Ze względu na duży wybór materiałów w galerii tapicerka jest robiona wyłącznie na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi

 

 

Meble tapicerowane typu np. narożniki, sofy, wersalki, są meblami służącymi do wypoczynku. Nie są to meble sypialniane, a co się z tym wiąże, nie słuzą do codziennego spania na nich. (Funkcja spania jest to dodatkowa opcja, z której powinno sie korzystac okazjonalnie.)

Szukaj w podkategoriach