System mebli MALAMUT

MALAMUT-  Zestaw

MALAMUT- Zestaw

2.368,00 zł

 MALAMUT -  Ława (08)
MALAMUT-  Dołek RTV (03)
MALAMUT-  Komoda 135 (06)
MALAMUT-  Regał szklany (04)
MALAMUT-  Szafa 2D (01)
MALAMUT-  Witryna 1D (02)
Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
System mebli pokojowych MALAMUT

Solidne i funkcjonalne meble do salonu

Meble  MALAMUT  to lekkie, nowoczesne rozwiązanie do salonu. MALAMUT to dobry wybór dla osób niechcących rezygnować z klasycznego rozwiązania, jakim jest zachowanie widocznych wzorów drewna, a którym zależy też na wizualnej lekkości wyposażenia wnętrz - stąd przemyślana kompozycja kolorów wybarwienia mebli tej linii. Jasny dąb nortlans  i dąb sonoma trufla, w połączeniu z licznymi przeszklonymi elementami i możliwością dokupienia podświetlenia LED QUATRO do półek w wybranych modelach, pozwalają na zaaranżowanie pomieszczenia tak, aby wyglądało elegancko i wydawało się optycznie większe.
Meble MALAMUT prezentują się elegancko, są z wyglądu delikatne, eksponują to, co wyeksponować chcemy - a jednocześnie mieszczą w sobie bardzo wiele.  Oferujemy także możliwość zakupów gotowych zestawów mebli, dobranych tak, aby stanowiły doskonałą podstawę wyposażenia Państwa salonu. Transport na terenie całej Polski realizujemy własną firmą transportową, możecie więc Państwo składać zamówienia spokojni, że wybrane meble przyjadą nieuszkodzone i na czas. Osobom zainteresowanym bezstresowym umeblowaniem mieszkania polecamy także opcję skontaktowania się z jednym ze współpracujących z nami, sprawdzonych montażystów (lista fachowców oraz ich rejony dostępne na:
https://www.wikimeble.pl/MONTAZ_MEBLI2) - to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy już zdecydowali się na nowoczesne wzornictwo i solidne polskie wykonanie mebli MALAMUT .


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij