SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System PERRY

Meble System PERRY

O czym należy pamiętać wybierając nowe meble? Decyzja powinna dotyczyć wyboru jakiegoś nowoczesnego zestawu. Z pewnością taki jest system Perry. Idealnie przeznaczenie takiego stylu do użycie go w pokoju dziennym. Oferta tego systemu to różne elementy, które w komplecie tworzą idealny zestaw mebli. Dostępne kolory, które występują w tych wariantach to: buk + grafit oraz canyon. Meble są solidne, a to wszystko za sprawą wykonania z wiórowej płyty laminowanej. W tym zestawie szczególnie należy wyróżniać obrzeża. Zostały wykonane na zakończeniach z okleiną ABS. Dzięki temu, codzienne użytkowanie tych mebli będzie w pełni komfortowe. Każdy, kto zaopatruję się w system Perry ma możliwość wyposażenia swoich mebli w system oświetlenia LED. Ze względu na uniwersalny design meble idealnie mogą pasować do salonu lub pokoju gościnnego. Dostępna liczba półek oraz półek umożliwia optymalne przechowywanie różnych przedmiotów. Bez większych problemów można schować do nich książki, postawić wazon.

Brak produktów w kategorii.