Meble System TOGO

TOGO Zestaw 1 - Dwa kolory
TOGO Zestaw 2 - Dwa kolory
TOGO Zestaw 3 -Dwa kolory
TOGO Zestaw 4 - Dwa kolory
TOGO Komoda 4D 188 cm (25)- Dwa kolory
TOGO Półka 120 (01)- Dwa kolory
TOGO Półka 160 (02) - Dwa kolory
TOGO RTV 120 (41) - Dwa kolory
TOGO RTV 160 (40) - Dwa kolory
TOGO Szafa 50 x 202 (17) Dwa kolory
TOGO Witryna 1D2SZ (05) - Dwa kolory
TOGO Ława (99)- Dwa kolory
Przeglądasz 1 do 17 z 17 (1 stron)

Meble z systemu Togo przeznaczone są głównie do pokoju dziennego lub salonu. Cechują się ponadczasowym i prostym wzornictwem, dzięki czemu idealnie pasują do wnętrz w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Wszystkie korpusy pokryte są odpornym na zarysowania laminatem, a w drzwiach oraz szufladach zastosowano matowe, czarne listwy uchwytowe oraz system tzw. cichego domyku.

Zestaw zawiera szereg różnych elementów, a wśród nich praktyczny barek z przeszkleniami oraz aż pięć rodzajów komód. Model 1D4SZ ma cztery szuflady oraz przeszklone drzwiczki, model 2D2SZ jest wyższy i posiada 2 szuflady na dole oraz dwoje przeszklonych drzwi, natomiast model 4D ma cztery drzwi także wykonane ze szkła. Znacznie większa jest komoda 4D2SZ, która ma dwie szuflady na dole oraz cztery drzwi, a najprostszą formę ma komoda 4SZ, składająca się z czterech szuflad.

W systemie są także dwa stoliki RTV – model o szerokości 120cm i model o szerokości 160cm, oba z dwoma półkami otwartymi  i dwoma zamkniętymi. Do kompletu jest również wąska szafa jednodrzwiowa, stylowa, przeszklona witryna i ława z podwójnym blatem. Zestaw uzupełniają półki naścienne wykonane z płyty i szkła.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij