Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System DINO - 4 kolory

Meble System DINO - 4 kolory

Meble z systemu Dino dostępne są aż w czterech kolorach. Jeśli chcesz, aby Twój salon wyglądał nowocześnie, oryginalnie i stylowo, te meble będą doskonałe. To nie tylko gwarancja nowoczesnego wyglądu, ale i niezawodnej funkcjonalności. Salon dzięki tym meblom będzie miejscem odpoczynku. Meble są dostępne w czterech kolorach: dąb sonoma, dąb sonoma z czarnymi frontami, wenge miliano i wenge miliano z białymi frontami.

Zestaw można skomponować z kilku doskonale dopasowanych do siebie elementów, które łączą się w elegancki zestaw, w którym każda rzecz niezbędna w domu znajdzie swoje miejsce. W skład zestawu wchodzi szafka pod RTV, szafka wisząca do zawieszenia nad telewizorem, witryna przeszklona wisząca, gustowna komoda stojąca z czterema szafkami na książki lub bibeloty i zamkniętą, pojemną szafką. Zestaw można uzupełnić o nowoczesne dodatki – oświetlenie, gustowny zestaw wypoczynkowy i obrazy, które idealnie dopełnią nowoczesną przestrzeń. Tak skomponowane meble stworzą idealny nastrój w domu.

DINO - ZESTAW milano

DINO - ZESTAW milano W skład zestawu wchodzą następujące elementy: SZAFKA WISZĄCA     Wymiar..

514,00 zł
Netto: 417,89 zł

DINO - ZESTAW milano + biały

DINO - ZESTAW milano + biały W skład zestawu wchodzą następujące elementy: SZAFKA WISZĄCA    ..

514,00 zł
Netto: 417,89 zł

DINO - ZESTAW sonoma

DINO - ZESTAW sonoma W skład zestawu wchodzą następujące elementy: SZAFKA WISZĄCA     Wymiar..

514,00 zł
Netto: 417,89 zł

DINO - ZESTAW sosna jasna / sosna ciemna

DINO - ZESTAW sosna jasna / sosna ciemna W skład zestawu wchodzą następujące elementy: SZAFKA WISZĄCA  ..

514,00 zł
Netto: 417,89 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)