Meble System VASINA - 2 kolory

Meble System VASINA - 2 kolory

Komplet mebli systemowych Vasina świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i w sypialni, czy salonie. Meble są nowoczesne i funkcjonalne, a klasyczna bryła sprawia, że pasują do każdego wystroju.

W zestawie znajduje się narożne biurko z półką na klawiaturę, komputer oraz drukarkę, czy inny sprzęt. Do wyboru jest także tradycyjne biurko, w którym znajduje się jedna szuflada, zamykana szafka, miejsce na komputer, klawiaturę oraz dodatkowa półka na drobiazgi. Stylowy, niewielki barek z zamykaną szafką można nabyć również w większej wersji z zamykaną szafką u góry i na dole oraz otwartymi półkami nad i pod barkiem. Do wyboru są także szafy – jednodrzwiowa, dwudrzwiowa z szufladą na dole, trzydrzwiowa z dwoma szufladami na dole oraz narożna.

Ponadto w systemie znaleźć można trzy rodzaje komód o głębokości 35cm i  53cm – model VK2D z dwoma drzwiczkami, model VK2D4SZ z czterema szufladami i dwoma drzwiczkami oraz VK4SZ z czterema szufladami. Nieco inna jest natomiast komoda VKB, która ma cztery szuflady i dwie szafki po bokach, zamykane przeszklonymi drzwiczkami. Oprócz tego w zestawie są dwie ławy z dodatkowymi półkami pod blatem, łóżka o szerokościach od 90cm do 160cm, dwie witryny, stolik nocny z dwoma szufladami, dwa stoliki rtv, regał zamknięty i otwarty z sześcioma szafkami, pojemnik na pościel oraz trzy rodzaje półek naściennych.

Brak produktów w kategorii.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij