Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System SAM

Meble System SAM

System Sam to pasujące do każdego wnętrza meble o prostej bryle i ciepłej kolorystyce. Wyprodukowane zostały w dbającej o stylistykę swoich wyrobów, fabryce mebli Piaski. Zastosowane w systemie połączenie korpusów w kolorze country szary z frontami w ciemnym odcieniu arusha wenge sprawia, że pomieszczenia wyposażone w te meble staną się równocześnie eleganckie i przytulne. Fronty elementów zestawu wykonane zostały z twardej i wytrzymałej płyty MDF, a korpusy z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. Nie zapomniano o trwałym i estetycznym wykończeniu. Korpus mebli tego systemu oklejony został obrzeżem ABS, natomiast fronty wykończono listwami MDF. Półki wykonane są ze szkła hartowanego, dzięki czemu posiadają zwiększoną wytrzymałość mechaniczną. Nóżki odpowiedzialne za stabilność mebli, wykonano z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. W systemie opcjonalnie może być zainstalowane oświetlenie LED. Meble są nowe i zapakowane w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją oraz okuciami.

SAM - Meblościanka

SAM - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 280 x 34-45 x 197 cm..

1 130,00 zł
Netto: 918,70 zł

SAM - Komoda

SAM - Meblościanka Wymiary (szer x gł x wys): 150 x 40 x 85 cm Dostępna w kolorze: country szary / arusha weng..

440,00 zł
Netto: 357,72 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)