SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI.

Meble System MARS - 5 kolorów

Meble System MARS - 5 kolorów

S

Meble System Mars to charakterystyczne meble, stworzone dla osób ceniących różnorodność i wszelakie innowacje.  Jest to idealny wybór dla Klientów poszukujących czegoś nowego, pragnących, by ich aranżacje były stylowe i zarazem ciekawe. System Mars wykonany został z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Całość wzbogaca wybór kolorów: kasztan wenge, kasztan wenge; figaro, kasztan wenge; śliwa, kasztan wenge;  sonoma, kasztan corsico. Meble doskonale sprawdzą się w sypialni oraz w salonie. Dopełnią całości sprawiając, iż wnętrza staną się oryginalne i nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Oferta zawiera różne koncepcje wyposażenia pomieszczenia. W propozycji umeblowania sypialni znajdują się następujące elementy: szafa, ława, witryna, komody, półki oraz lustro i stolik pod TV.

System Mars sprawdzi się również w pokoju gościnnym prezentowany zestaw 1 zawiera: szafę, witrynę, ławę, komodę oraz półki i lustro, a także stolik pod TV. Wielość modułów pozwoli na rozplanowanie pokoju zarówno modnie, jak i użytecznie. Zestaw 2 to idealny pomysł dla tych, którzy zdecydowali się zachować styl i klasę, opierając się jednak na mniejszej ilości elementów. W skład zestawu wchodzi: witryna, ława, szafa i komoda.

Brak produktów w kategorii.