SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System MAGNUS

Meble System MAGNUS

Z pewnością każdy dobiera meble według własnego uznania. Istnieją systemy, które będą pasować niemalże do każdego mieszkania. W tym przypadku warto postawić na system Magnus. Ten styl, wyróżnia przede wszystkim niespotykana ilość barw, mogą być idealne dla osób ceniących sobie estetyczny styl z nutką klasyki. Te meble, charakteryzują nieskomplikowany kształt, który może dopasować się niemalże do każdego wnętrza. Dzięki łatwiej formie meble dają efektowny wygląd. Dodatki, to także element mogący wyróżnić system Magnus. Warto powiedzieć o szklanych półkach, które dadzą widowiskowy wygląd w połączeniu z oświetleniem LED. Przestrzeń, która idealnie pasuję do kompozycji mebli to oczywiście, barwy jasne i ciemne. Trwałość tego zestawu okazać się może nieoceniona dla klienta. To wszystko za sprawą użytej laminowanej płyty, która została stworzona, aby chronić maksymalnie przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami. Przeznaczenie tego zestawu dotyczy ustawienia go w pokojach takich jak salon, pokój dzienny lub gościnny.

MAGNUS- Stolik kawowy (99) DOSTĘPNY OD ZARAZ

MAGNUS - Stolik kawowy (99) DOSTĘPNY OD ZARAZ Wymiary (szer x wys x gł): 80/45/60 cm Dostępny w kolorach : ► ..

369,00 zł
Netto: 300,00 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)