Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System LUIS P

Meble System LUIS P

Jedne z najbardziej nowoczesnych mebli. Chodzi tutaj oczywiście o system Luis. Te meble wyróżniają się swoim nieszablonowym wyglądem oraz kształtem. Przeznaczenie ich dotyczy użycia w niemalże każdej przestrzeni. Miejsce, w którym system Luis będzie idealnie pasować, to przede wszystkim salon. Wybór tego zestawu powinien przekonać klienta, ponieważ został wykonany z trwałej oraz uodpornionej na wszelkiego rodzaju rysy i zarysowania płyty wiórowej. System, wyróżnia także bardzo trwały front stworzony z płyty MDF, który charakteryzuję widoczny połysk. To, o czym warto wspomnieć dotyczy także obrzeży zestawu tych mebli. Jej wykonanie zostało wykończone specjalną ABS okleiną. Będąc w posiadaniu takiego zestawu, każdy klient ma możliwość dokupienia efektownego oświetlenia systemu LED RGB. Dodatkowa funkcja takiego rozwiązania, to automatyczna zmiana kolorów przy użyciu specjalistycznego pilota. Dostępność barw w tym przypadku to 16. Zestaw, niemalże idealnie może zostać dostosowany do każdego wnętrza.

LUIS P - Komoda

LUIS - Komoda Wymiary komody (szer x gł x wys): 165 x 37 x 105 cm Dostępna w kolorze (korpus/front): biały / b..

775,00 zł
Netto: 630,08 zł

LUIS P - Meblościanka

LUIS - Meblościanka Wymiary meblościanki w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 270 x..

1 315,00 zł
Netto: 1 069,11 zł

LUIS P - Meblościanka + komoda

LUIS - Meblościanka + komoda Wymiary meblościanki w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys..

2 090,00 zł
Netto: 1 699,19 zł

LUIS P - Ława 110

LUIS - Ława 103 Wymiary (szer x gł x wys): 103 x 60 x 54 cm Dostępna w kolorze korpusu: białym. Wykonanie: ..

160,00 zł
Netto: 130,08 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)