Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System GUIDO

Meble System GUIDO
Ciekawe meble z systemu GUIDO to bardzo modne i nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością idealnie sprawdzi się w każdym domu. Doskonale będą prezentować się zarówno w salonie, jak i innych pokojach, między innymi młodzieżowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji wykonane są z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, która cechuje się wielką solidnością, a także trwałością. Do wykonania ich frontów zastosowana została natomiast płyta MDF o wysokim połysku, która świetnie będzie pasować zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Uniwersalny kolor mebli bardzo dobrze łączy się ze wszystkimi kolorami, w jakich zostało zaaranżowane wnętrza. System GUIDO to nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne meble, które harmonijnie wpasują się w design każdego pomieszczenia. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych - dobrze będą wyglądać również w gabinetach firmowych oraz pokojach hotelowych. Meble dostępne są w kolorze country szary / jaśmin (MDF, połysk). Korpus mebli tego systemu oklejony jest obrzeżem ABS, a całość dopełnia dostępne w opcji oświetlenie LED, które na pewno będzie stanowić ciekawy i oryginalny element w każdym wnętrzu. W skład kolekcji wchodzą takie meble jak: pojemna i praktyczna komoda, pakowna szafa oraz bardzo funkcjonalna ława. Można również skorzystać z dostępnej w kolekcji meblościanki, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Meble łączą w sobie niebywały urok oraz bardzo dobre wykonanie.

GUIDO - Komoda

GUIDO - Komoda Wymiar (szer x gł x wys): 150 x 38 x 88 cm Dostępna w kolorze: country szary / jaśmin MDF połys..

520,00 zł
Netto: 422,76 zł

GUIDO - Meblościanka

GUIDO - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 280 x 32-45 x 197 ..

1 200,00 zł
Netto: 975,61 zł

GUIDO - Szafa

GUIDO - Szafa Wymiar (szer x gł x wys): 80 x 52 x 197 cm Dostępna w kolorze: country szary / jaśmin MDF połysk..

500,00 zł
Netto: 406,50 zł

GUIDO - Ława

GUIDO - Ława Wymiar (szer x gł x wys): 103 x 63 x 38 cm Dostępna w kolorze: country szary. Wykonanie: &dia..

160,00 zł
Netto: 130,08 zł
Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)