Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System FOXY

Meble System FOXY
Do stworzenia mebli pokojowych stanowiących system Foxy użyto laminowanych płyt wiórowych najwyższej jakości. Dzięki temu meble te zachowują unikalność oraz silną indywidualność. Meblościanki spod znaku Foxy wspaniale odnajdą się w pokojach i salonach, gdzie na ścianach panują słoneczne kolory. Jasny, nieco szarawy odcień tych mebli skutecznie przełamuje bogactwo kolorystyczne współczesnych wnętrz i sprawia, że nie czujemy się przytłoczeni nadmiarem elementów dekoracyjnych. Na niskim regale ustawić można odtwarzacz, na półkach znaleźć się mogą wszystkie ulubione filmy dvd, a także książki. Meblościanki posiadają także przepastne szuflady oraz szafki gotowe do zagospodarowania nawet przez najbardziej wymagających archiwistów. Naturalny wygląd tych mebli leży po stronie eksponowania prostej formy drewna, wraz ze wszystkimi elementami tworzącymi naturalną, wizualną strukturę, bez której meble pozbawione byłyby swojego smaku i estetyki. Przejrzystość formy ubarwić może każdy salon na długie lata.

FOXY - Meblościanka

FOXY - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 246 x 30-39 x 180 c..

544,00 zł
Netto: 442,28 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)