Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System BARI II

Meble System BARI II
Pokój dzienny to wizytówka każdego domu. Powinien być zatem urządzony w jak najlepszy sposób, aby dobrze świadczyć o właścicielu lokum. Kluczową kwestią, oprócz wyboru odpowiedniej kolorystyki pomieszczenia oraz dodatków, jest znalezienie właściwych mebli, które będą zarówno piękne, jak i dobre jakościowo. System Bari II z pewnością trafi w gusta wielu klientów, zarówno tych młodszych, jak i ze starszego pokolenia. Jest to zasługa uniwersalnego wyglądu, który cechuje proste, jednakże eleganckie elementy systemu. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości płyty wiórowej (laminowanej). Cechami charakterystycznymi tej kolekcji jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań przy produkcji, a także ogromna funkcjonalność, jaką odznaczają się meble. Dzięki klasycznemu wyglądowi są one w stanie wpasować się w design każdego salonu, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego, a nawet sypialni. Meble dostępne są w białym, uniwersalnym kolorze, który w łatwy sposób łączy się z innymi kolorami. Korpus mebli tego systemu oklejony jest obrzeżem ABS, a całość jest ciekawie dopełniona przez nowoczesne oświetlenie LED, które jest dostępne opcjonalnie dla zainteresowanych klientów. Meble z tej kolekcji to idealne połączenie piękna z bardzo dobrym wykonaniem. Płyta wiórowa, z której zostały wykonane elementy, charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia oraz zarysowania, wytrzymałością, a także trwałością. Dzięki temu meble będą Państwu służyć przez wiele lat. Ponadto są one łatwe w czyszczeniu oraz praktyczne.

BARI II - Meblościanka

BARI II - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 260 x 35-42 x 20..

745,00 zł
Netto: 605,69 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)