SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System ANNA STYL - 3 kolory

Meble System ANNA STYL - 3 kolory

Anna Styl to kolekcja mebli, która charakteryzuje się niezwykłym stylem i klasyczną elegancją. Łączy w sobie harmonię oraz klasyczne naturalne piękno. Meble z tej serii dostępne są w trzech naturalnych kolorach – olchy, kasztana corsisco (za dopłatą) oraz starego dębu (za dopłatą). Wszystkie prezentują się bardzo dobrze i idealnie pasują do pomieszczenia, jakim jest sypialnia.

Jeśli chodzi o system mebli Anna Styl to naszym klientom proponujemy jeden zestaw przeznaczony do urządzenia sypialni oraz możliwość indywidualnego skompletowania mebli – w dowolnym kolorze i ilości, tak by wyposażenie sypialni w pełni spełniało oczekiwania naszych Klientów. W skład zestawu sypialnianego wchodzą następujące elementy: łóżko o szerokości 160 cm z materacem, bez pojemnika na pościel, szafka komoda oraz nocny stolik.  Elementy te tworzą spójną całość, jednakże zestaw ten bez problemu można rozbudować o meble sprzedawane pojedynczo.

Zestaw Anna Styl stworzy w sypialni idealną atmosferę spokoju i harmonii, dzięki czemu przebywanie w niej stanie się prawdziwą przyjemnością.

ANNA STYL Stolik RTV 133

ANNA STYL STOLIK RTV 133 Wymiary (szer x wys x gł): 133 x 60 x 43 cm Dostępny w kolorach: corsico Dostępny ..

525,00 zł
Netto: 426,83 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)