Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System BAJKA - 4 kolory

Meble System BAJKA -  4 kolory

System meblowy Bajka jest przeznaczony typowo do pokoju dziecięcego bądź młodzieżowego. Można dzięki nim oczekiwać, iż pokój dziecka będzie bardziej żywszy. Są one wykonane z wysokojakościowej płyty laminowanej , połączonych kolorowymi dodatkami w kolorze pomarańczy, zieleni, niebieskiego oraz różu.Nowoczesna linia wzornicza Bajka naprawdę przekona każde dziecko. Z uwagi na design tak samo dziewczynkom, jak i chłopcom mogą spodobać się poszczególne elementy z tego zestawu. Dziecięcy pokój stanie się nie tylko estetyczny, ale i w większym stopniu funkcjonalny. Każdy rodzic powinien wybrać swoim dzieciom te meble, gdyż to one będą główną przyczyną tego, iż dziecko będzie zarówno mogło się bawić, jak i uczyć w przyjaznym dla siebie pomieszczeniu. System meblowy Bajka to system typowo przeznaczony dla najmłodszych pociech, lubiących ciekawe aranżacje. Pod tym chociażby kątem jest on idealnie skomponowany.

BAJKA

BAJKA z materacem sprężynowym. Szer. zestawu z drabinką: 242 cm Wysokość zestawu: 185 cm. Głębokość zestawy z d..

2 110,00 zł
Netto: 1 715,45 zł

MARCINEK z materacami róż

Marcinek z materacami bonelowymi Szer. zestawu z drabinką: 255 cm Wysokość zestawu: 150 cm. Głębokość zestawy z..

2 245,00 zł
Netto: 1 825,20 zł

MARCINEK z materacami zielony

Marcinek z materacami bonelowymi Szer. zestawu z drabinką: 255 cm Wysokość zestawu: 150 cm. Głębokość zestawy z..

2 245,00 zł
Netto: 1 825,20 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)