Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble System OMEGA - 2 kolory

Meble System OMEGA - 2 kolory

Wśród naszych mebli systemowych znajdują się wysokiej klasy meble modułowe zapewniające wyjątkowy wygląd każdego rodzaju pomieszczenia. Głównym przeznaczeniem tej kolekcji są pokoje młodzieżowe, jednak ich uniwersalny, nowoczesny i bardzo ciekawy wygląd znajdzie również zastosowanie w salonach, sypialniach oraz wielu innych pomieszczeniach. Meble młodzieżowe System Omega wyróżniają się pod względem doskonałej jakości, wytrzymałości oraz niezwykłej wygody w użytkowaniu. Zostały zaprojektowane w pięknym kolorze sonoma / czarny połysk lub biały / czarny połysk. Dostępne w opcji oświetlenie LED nadaje meblom dodatkowego uroku. Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy dwie zróżnicowane wersje, z których możecie wybrać tę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb. Wszystkie elementy składające się na tę oryginalną kolekcję, są zaprojektowane w niebanalny sposób i wykonane z wyjątkową starannością oraz precyzją. Jeśli cenią sobie Państwo nowoczesne i solidnie wykonane meble - zachęcamy do zapoznania się z tą kolekcją.

OMEGA - Zestaw 2

OMEGA - Zestaw 2 RTV (1)               ..

767,00 zł
Netto: 623,58 zł

OMEGA - RTV (1)

OMEGA - RTV (1) Wymiary (wys x szer x gł): 37 x 180 x 44 cm Dostępny w kolorach (korpus/front): biały / czarny..

238,00 zł
Netto: 193,50 zł

OMEGA - Witryna wisząca (3)

OMEGA - Witryna wisząca (3) Wymiary (wys x szer x gł): 90 x 70 x 35 cm Dostępny w kolorach (korpus/front): bia..

194,00 zł
Netto: 157,72 zł

OMEGA - Witryna wysoka 1D2SZ (2)

OMEGA - Witryna wysoka 1D2SZ (2) Wymiary (wys x szer x gł): 177 x 50 x 35 cm Dostępny w kolorach (korpus/front..

286,00 zł
Netto: 232,52 zł

OMEGA -Półka 100 (4)

OMEGA - Półka 100 (4) Wymiary (wys x szer x gł): 25 x 100 x 18 cm Dostępny w kolorach: biały / czarny p..

49,00 zł
Netto: 39,84 zł
Wyświetlanie 1 do 5 z 5 (1 stron)