Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

MEBLE KUCHENNE (typowe)

MEBLE KUCHENNE (typowe)

Kuchnia jest sercem każdego domu. To tutaj przygotowujemy posiłki dla całej naszej rodziny, a także znajomych. W pomieszczeniu tym spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego warto, aby jego aranżacja była dokładnie przemyślana i zakładała nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również jak największą użyteczność mebli kuchennych. Aby w idealny sposób dopasować meble kuchenne do indywidualnych potrzeb naszych klientów, pragniemy zaproponować zwyczajne, ale jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązania, dzięki którym przyrządzanie codziennych posiłków stanie się prostsze, szybsze i o wiele przyjemniejsze. Wśród prezentowanych przez nas produktów znajdą Państwo typowe meble kuchenne, które można dowolnie ze sobą zestawiać, jednak nie ma możliwości dokonywania w nich żadnych przeróbek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najlepszych rozwiązań, które pozwolą Państwu w ciekawy i użyteczny sposób urządzić swoją kuchnię. Gwarantujemy wyjątkowo wysoką jakość naszych mebli oraz ich piękny wygląd.

Na meble kuchenne wymagamy wpłaty zadatku – zwykle 20% wartości zamówienia.

Kuchnia BAZYLIA – Zestaw 2,60 m

Kuchnia BAZYLIA – Zestaw 2,60 m   W skład zestawu wchodzą następujące szafki: -..

1 196,00 zł
Netto: 972,36 zł

Kuchnia SOFIA Zestaw

Kuchnia SOFIA Zestaw Zdjęcie kuchni poglądowe.  Meble dostępne w różnych zestawieniach i szerokościach..

733,00 zł
Netto: 595,94 zł

Blat w całości - max 300 cm - 1 cm bieżący

BLAT KUCHENNY W CAŁOŚCI POD WYMIAR – maksymalnie 300 cm Wymiary blatu (gr. x sz.) 3,8 X 60 cm – dopasowan..

1,05 zł
Netto: 0,85 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)
Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/wiki/domains/wikimeble.pl/public_html/system/library/session/native.php on line 21