SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI.

MEBLE KUCHENNE i NA WYMIAR

MEBLE KUCHENNE i NA WYMIAR

Podstawowe dane co do pomiarów:
Jeżeli klient zgodzi się z wyceną wykonaną na miejscu podczas pomiarów, pobieramy zaliczkę w wysokości 10-20 % wartości mebli - dokładnie ustala to szef w zależności od wartości zamówienia;
Jeżeli klient potrzebuje czas do zastanowienia się, wtedy pobieramy opłatę za pomiary we Wrocławiu - w wysokości około 200 - 300 zł. Kwotę podaje szef w zależności ile czasu spędzi z pracownikiem na pomiarach , jeżeli klient zamówi meble według wykonanych pomiarów w ciągu 4 tygodni, wtedy opłatę za pomiary odliczamy od wartości zamówienia.
Czas oczekiwania na pomiary do 3 tygodni, staramy się jak najszybciej, o dokładnym terminie pomiarów informujemy dzień wcześniej telefonicznie.
Czas oczekiwania na meble około 6-8 tygodni od zaksięgowania zaliczki.

Pomiary nie są wszędzie możliwe.

Meble kuchenne warto wybrać bardzo rozsądnie, gdyż wiadomo, że od tego zależeć będzie, czy w swoim domu będziemy czuć się komfortowo. Najważniejsze będzie, żeby meble te były funkcjonalne na tyle, by pozwalały się swobodnie poruszać po jadalni i wykonywać wszystkie czynności bez trudu. Poza tym, meble te powinny być również ciekawe pod względem designu, gdyż aranżacja kuchni jest tak samo istotna. To wszystko mamy na względzie, prowadząc swój internetowy sklep internetowy i między innymi dlatego też mamy Państwu do zaproponowania szeroki asortyment mebli kuchennych, które spełniają wszystkie powyższe warunki. Dodatkowo, dbając o to, aby w pełni zadowolić wszystkich swoich Klientów proponujemy meble na wymiar, tak by jak najbardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Wystarczy podać wymiary Państwa kuchni, a specjaliści z Naszej firmy zajmą się resztą. Tym sposobem kuchnia stanie się pomieszczeniem przyjaznym, w którym o wiele chętniej będzie się spędzać czas. Wiemy, jak jest to istotne..
Internetowy sklep meblowy WIKI MEBLE zaprasza!