Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble Łazienkowe VANESSA

Meble Łazienkowe VANESSA

Meble łazienkowe Vanessa to bardzo eleganckie i ciekawie zaprojektowane meble, które zostały wykonane z niezwykłą starannością oraz precyzją. W skład systemu wchodzą elementy takie jak: lustro, szafka pod umywalkę, a także dwie szafki wiszące, które zostały zróżnicowane pod względem rozmiaru. Istnieje możliwość nabycia całego zestawu bądź poszczególnych elementów według własnych potrzeb. Meble cechują się bardzo wysoką jakością i są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. Fronty tych nowoczesnych i bardzo oryginalnych mebli zostały wykonane z płyty cechującej się wysokim połyskiem. Dodatkowego wdzięku elementom wchodzącym w skład systemu nadają  ergonomiczne, metalowe uchwyty oraz listwy MDF. Wszystkie krawędzie mebli zostały oklejone obrzeżem ABS o grubości 0,5 mm. Istnieje także możliwość dokupienia umywalki, która idealnie komponuje się z meblami. Meble łazienkowe Vanessa wyróżnia ich wyjątkowa użyteczność oraz prostota, która w połączeniu z wielką elegancją daje efekt doskonały.

VANESSA 1 - biały / czarny połysk

VANESSA 1 - biały / czrny połysk W sklad zestawu wchodzą następujące elementy: Szafka wis..

660,00 zł
Netto: 536,59 zł

VANESSA 2 - biały / biały połysk

VANESSA 1 - biały / biały połysk W sklad zestawu wchodzą następujące elementy: Szafka wis..

660,00 zł
Netto: 536,59 zł

VANESSA - Lustro

VANESSA - Lustro wymiary (szer x wys): 60 x 55 cm Dostępne w kolorze: białym Meble są nowe, zapakowane w pa..

95,00 zł
Netto: 77,24 zł

VANESSA - Szafka pod umywalkę

VANESSA - Szafka pod umywalkę wymiary (szer x wys x gł): 60 x 35 x 39 cm Dostępna w kolorze: biały / czrny poł..

175,00 zł
Netto: 142,28 zł

VANESSA - Szafka wisząca duża

VANESSA - Szafka wisząca duża wymiary (szer x wys x gł): 30 x 140 x 30 cm Dostępna w kolorze: biały / czrny po..

320,00 zł
Netto: 260,16 zł

VANESSA - Szafka wisząca mała

VANESSA - Szafka wisząca mała wymiary (szer x wys x gł): 30 x 105 x 30 cm Dostępna w kolorze: biały / czrny po..

270,00 zł
Netto: 219,51 zł
Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)