Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy bardzo dużo czasu w ciągu dnia. To tutaj szykujemy się o poranku do pracy bądź szkoły, tutaj również relaksujemy się po ciężkim dniu. Warto więc zastanowić się, w jaki sposób urządzić naszą łazienkę, aby oprócz walorów estetycznych wyróżniała się ona także jak największą funkcjonalnością. Wyposażenie każdej łazienki nie ogranicza się jedynie do wybrania ceramiki oraz armatury sanitarnej, ale także mebli, które powinny spełniać funkcje wizualne oraz praktyczne. Jeśli pragną Państwo nabyć meble do łazienki, których stylistyka podąża za nowymi trendami, zachęcamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami. Zostały one przygotowane specjalnie z myślą o Państwa największych oczekiwaniach i potrzebach. Aby zapewnić naszym klientom jak największy komfort i trafić we wszystkie zróżnicowane gusta, przygotowaliśmy wiele wariantów, spośród których na pewno każdy znajdzie meble łazienkowe idealne dla siebie. W naszym sklepie mogą Państwo kupić zarówno całe zestawy mebli systemowych, jak i pojedyncze elementy według własnych potrzeb. Gwarantujemy solidne wykonanie naszych produktów oraz odporność na działanie wilgoci.