Krzesła ARES

A11 - Krzesło Pokojowe
A12 - Krzesło Pokojowe
A13 - Krzesło Pokojowe
A15 - Krzesło Pokojowe
A16 - Krzesło Pokojowe
A17 - Krzesło Pokojowe
A18 - Krzesło Pokojowe
A23 - Krzesło Pokojowe
A24 - Krzesło Pokojowe
A25 - Krzesło Pokojowe
A27 - Krzesło Pokojowe
A3 - Krzesło Pokojowe
A36 - Krzesło Pokojowe
A37 - Krzesło Pokojowe
A39 - Krzesło Pokojowe
A4 - Krzesło Pokojowe
A41 - Krzesło Pokojowe
A42 - Krzesło Pokojowe
A43 - Krzesło Pokojowe
A44 - Krzesło Pokojowe
A45 - Krzesło Pokojowe
A46 - Krzesło Pokojowe
A47 - Krzesło Pokojowe
A48 - Krzesło Pokojowe
A49 - Krzesło Pokojowe
A5 - Krzesło Pokojowe
A53 - Krzesło Pokojowe
A54 - Krzesło Pokojowe
Fotel USZAK (1)

Fotel USZAK (1)

352,00 zł

Fotel USZAK (2)

Fotel USZAK (2)

352,00 zł

Fotel USZAK (3)

Fotel USZAK (3)

352,00 zł

Fotel USZAK (4)

Fotel USZAK (4)

378,00 zł

Przeglądasz 1 do 32 z 32 (1 stron)

Krzesła klasyczne, skandynawskie oraz wiele innych, równie ciekawych propozycji znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym wśród produktów przygotowanych przez markę Ares. Ceniony wśród klientów producent znany jest z najwyższej jakości oraz komfortu, który są w stanie zagwarantować krzesła drewniane. Wytrzymałość, interesujący design w zestawieniu z przystępnymi cenami dają Państwu szereg różnorodnych możliwości, z których z pewnością każda osoba zainteresowana ofertą będzie mogła skorzystać.

Krzesła Ares to przede wszystkim modele klasyczne, uniwersalne, utrzymane w popularnej kolorystyce. Doskonale sprawdzą się one we wszystkich jadalniach urządzonych w tradycyjny sposób. Pomieszczenie, jakim jest jadalnia, powinno być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Funkcjonalność tę gwarantują prezentowane poniżej krzesła, które łączą w sobie trwałość, dbałość o szczegóły oraz wygodę użytkowania.

Meble Ares produkowane są od przeszło ćwierć wieku. Od początku cieszą się uznaniem odbiorców, które wynika z produkcji wyrobów charakteryzujących się szeroką kolorystyką oraz dużym zróżnicowaniem. Głównym założeniem producenta jest zapewnienie asortymentu będącego w zgodzie z aktualnymi trendami oraz odpowiadającego na wszelkie potrzeby klientów, którzy pragną urządzić w sposób elegancki i praktyczny swoją jadalnię. Szereg wzorów i tkanin z pewnością zadowoli każdego, dając możliwość skomponowania idealnych krzeseł drewnianych do każdego pomieszczenia, bez względu na styl jego aranżacji.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij